F.H.U JANKOPOL - nasza firma istnieje od 2006 roku, chodź nasze tradycje sięgają lat 90 XX wieku.

Sposoby pomocy


Co robić – możliwe rozwiązania.

służba celna Jeżeli masz wyroby tytoniowe z banderolą 2016 to możesz wybrać następujące legalne rozwiązania:

Długa i skomplikowana legalizacja

- zgłoszenie do rejonowej jednostki Urzędu Celnego szczegółowej specyfikacji wyrobów tytoniowych. Czyli wizyta z papierosami w UC, lub wizyta urzędników w miejscu składowania towaru ze starą banderolą.

- złożenie wniosku o sprzedaż banderoli legalizacyjnych.

- złożenie niezbędnych zaświadczeń (o niezaleganiu w US,

ZUS, UC itp.)

- zgromadzenie niezbędnych oryginałów dokumentów firmy - wpłacenia należności z tytułu sprzedaży legalizacyjnych znaków akcyzy. 1,30 zł * liczba opakowań podlegających legalizacji.

- zgłoszenie zapotrzebowania na banderole legalizacyjne, które należy przesłać na adres Ministerstwa Finansów do Departamentu Podatku Akcyzowego i Gier.

Po w/w procesie, oczekuje się kilka tygodni na decyzję, po decyzji następuje oczekiwanie na wydanie banderoli. Po ich wydaniu należy zgłosić do jednostki UC, dokładne daty, godziny, osoby, które będą dokonywać legalizacji.

Po oklejeniu towaru, należy rozliczyć się z wydanych banderoli z Urzędem Celnym, złożyć protokół z przebiegu legalizacji i … JUŻ!!! – mamy towar z banderolą legalizacyjną 2017. Ale… jeżeli nie nosi on nowych ostrzeżeń to musisz pamiętać że masz czas na jego sprzedaż tylko do 20 maja 2017r. !!! Jeżeli w ogóle zdążysz do tej daty zakończyć proces legalizacji. Ponad to za banderole zapłaciliśmy 1,30 zł, a marża na papierosach rzadko przekracza 1,00 zł.

Drugie rozwiązanie to zgłoszenie się do naszej firmy.

Odbieramy wyroby tytoniowe z banderolą 2016 na zasadzie barteru za towar, który oferuje nasza firma. Pełna oferta tutaj.

Jak to działa?

banderola Nasza firma kupuję od Ciebie wszystkie wyroby tytoniowe z banderolą 2016, oraz ze starymi oznaczeniami po cenie detalicznej (tej nadrukowanej na opakowaniu). Wystawiasz nam fakturę VAT, w zamian zamawiasz do nas towar (po cenach hurtowych) za tę samą wartość. My dostarczamy do Ciebie towar, faktury są na tą samą wartość i się kompensują.

Co zyskuję?

Sprzedajesz nam towar po cenach detalicznych – Już zarabiając. Np. nadruk na papierosach to 15,00 zł, po tyle je od Ciebie kupimy. Z Twoją marżą. Czyli kupiłeś je np. po 14,00 zł już zarabiasz 1,00 zł. Dodatkowo pozbywasz się problemu starych banderol i oznaczeń, zamieniając towar na inny, który nie jest objęty banderolami, podatkiem akcyzowym, czy restrykcyjnymi przepisami.

PEWNOŚĆ, SPOKÓJ I GWARANCJĘ:

Towar, który oferujemy jest najwyższej jakości, z pełną gwarancją, wymaganymi certyfikatami, Nasza firma to gwarancja rzetelności, uczciwości i profesjonalizmu. Jesteśmy uczestnikiem programu RZETELNA FIRMA oraz FIRMA GODNA ZAUFANIA. Jesteśmy na rynku już ponad 10 lat, ciesząc się nieskalaną opinią setek kontrahentów.

Chcę skorzystać, co zrobić.

Jeżeli masz wyrobów tytoniowych, które chcesz nam sprzedać na kwotę poniżej 5000 zł brutto to prześlij do nas mailowo listę tych towarów, wraz z cenami na paczce, łączną ich wartość. Przygotuj zamówienie na towary oferowane przez naszą firmę na tę samą wartość brutto. Po potwierdzeniu z naszej strony akceptacji transakcji, wyślij towar wraz z fakturą VAT i swoim zamówieniem na adres:

AKCYZA.INFO

Podhalańska 9

44-335 Jastrzębie-Zdrój


Po otrzymaniu towaru, faktury VAT, oraz zamówienia, odeślemy do Ciebie towar, który zamówiłeś od nas maksymalnie do 2 dni roboczych. Towar wyślemy na wskazany przez Ciebie adres. 

Jeżeli masz towaru na kwotę ponad 5000 zł brutto, to maksymalnie do 20 stycznia zgłoś swój sklep telefonicznie lub mailowo. Poinformujemy Cię kiedy nasz kierowca będzie u Ciebie z naszym towarem, odbierając jednocześnie od Ciebie Twój towar. Kierowcy będą odwiedzać sklepy między 20-31 stycznia 2017r. Dwa dni przed planowanym przybyciem, skontaktuje się z Tobą nasz pracownik, poprosi o ostateczną ilość i wartość wyrobów tytoniowych, które chcesz nam sprzedać. Przygotuj dla nas fakturę VAT, oraz zamówienie na tę samą wartość naszego towaru. Nasz kierowca przewiezie do Ciebie zamówiony towar, odbierając Twój. Cała transakcja odbywa się u Ciebie w sklepie, wymieniamy się towarem, faktury się kompensują.

Z każdą ilością, możesz odwiedzić nas osobiście, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym w naszej siedzibie w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Podhalańskiej 9. Cała transakcja przebiegnie od ręki. Odbierzemy Twój towar, wydamy Twoje zamówienie.


PAMIĘTAJ, DOKONUJEMY WYMIANY TYLKO DO 31 STYCZNIA 2017r.!!!

Towar kupujemy WYŁĄCZNIE na fakturę VAT !!!

Na towar kupiony od naszej firmy zawsze wystawiamy fakturę VAT, lub ewentualnie na życzenie klienta paragon fiskalny.

Poniżej podajemy przykładowy model wymiany:

Jeżeli posiadasz paczkę papierosów o nadruku 15,00 zł które kupiłeś za około 14,00 zł sprzedajesz je nam za 15,00 zł zarabiając już 1,00 zł.

W zamian od naszej firmy kupujesz np. zapalniczki piezo elektryczną kosztującą już od 0,75 zł brutto za sztukę w ilości odpowiadającej wartości papierosów po cenie na paczce, w tym wypadku to 15,00 zł.

Czyli zarabiasz na papierosach 1,00 zł i otrzymujesz w okazyjnej cenie 20 zapalniczek piezo elektrycznych !!!

20*0,75 zł = 15,00 zł.

Sam wybierz jakie towary będą dla Ciebie odpowiednie. Stwórz swoją konfigurację barteru.


Co robimy z odebranymi wyrobami tytoniowymi?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku tytoniowym, wyspecjalizowaliśmy się w profesjonalnej legalizacji wyrobów tytoniowych w najwyższym standardzie, a dzięki bardzo dobrze rozwiniętej sieci dystrybucji zalegalizowany towar zostaje szybko sprzedany 

Nasz firma to pewny partner handlowy i uznana marka na rynku. Potwierdzają to między innymi aktualne certyfikaty:

Firma godna zaufania