F.H.U JANKOPOL - nasza firma istnieje od 2006 roku, chodź nasze tradycje sięgają lat 90 XX wieku.

Problem banderoli


Ten rok jest wyjątkowy jeżeli chodzi o zmiany w przepisach. Wyroby tytoniowe oznaczone banderolą 2016, mogą być sprzedawane jedynie do 28 lutego 2017r. Po tym dniu, należy je poddać procesowi legalizacji. Jednakże tylko do 20 maja 2017r. można sprzedawać wyroby tytoniowe bez nowych ostrzeżeń zdrowotnych. Niestety niemal wszystkie wyroby tyt. Z banderolą 2016 nie posiadają nowych ostrzeżeń zdrowotnych, co oznacza że na cały proces legalizacji oraz późniejszej sprzedaży zalegalizowanych papierosów wynosi niecałe 3 miesiące. Jest to realnie nie możliwe.

Sam proces legalizacji może trwać nawet około 6 miesięcy. A skoro towaru nie udało się wyprzedać do końca lutego, to wydaje się praktycznie nie możliwe sprzedanie go w tym krótkim okresie po jego zalegalizowaniu. Co oznacza że po przeprowadzeniu legalizacji, będziemy w posiadaniu papierosów z legalną banderolą, ale nie prawidłowymi oznaczeniami.

 

Nie ma możliwości sprzedaży wyrobów tytoniowych po 20 maja 2017r. bez nowych oznaczeń, nie ma również możliwości naniesienia nowych oznaczeń na stare paczki. Sprawia to że towar staje się bezwartościowy, co więcej może jedynie sprowadzić kłopoty na sprzedawcę. Po jego ujawnieniu przez państwowe służby, poza nieuniknioną karą, będzie jeszcze trzeba zapłacić za zniszczenie towaru. 

Nasz firma to pewny partner handlowy i uznana marka na rynku. Potwierdzają to między innymi aktualne certyfikaty:

Firma godna zaufania